DUYURULAR

   
  Tem, 19-2018
  Fİ-SİDE PROJEMİZ İLE İLGİLİ DUYURU 5
  Ara, 19-2017
  Fİ-SİDE PROJEMİZ İLE İLGİLİ DUYURU 4
  Ara, 18-2017
  MAXİMOON PROJESİNE İLİŞKİN DUYURU 8
  Ara, 18-2017
  MAXİMOON PROJESİNE AİT MÜTEAHHİT FİRMAYA GÖNDERİLEN İHTARNAME
  Ara, 12-2017
  MAXİMOON PROJEMİZ İLE İLGİLİ DUYURU 7
  Ara, 04-2017
  MAXİMOON DAİRE TESLİMİ HAKKINDA
  Kas, 10-2017
  MAXIMOON PROJESİNE İLİŞKİN MÜTEAHHİT FİRMAYA GÖNDERİLEN İHTARNAME
  Kas, 08-2017
  MAKSİMOON PROJESİNE İLİŞKİN KAMUOYUNA DUYURU
  Ağu, 09-2017
  MAXİMOON PROJESİ DAİRE TESLİMİNE İLİŞKİN DUYURU
  Nis, 14-2017
  Fİ-SİDE PROJESİ İLE İLGİLİ DUYURU 3
Form seçeneklerinden birine göz atın.

Form seçeneklerinden birisini doldurarak mesajınızı bizimle paylaştığınızda en kısa sürede mesajınızı değerlendireceğiz. Ayrıntılı istekleriniz için diğer form seçeneklerini kullanmakta özgür olun.

Fİ-SİDE PROJEMİZ İLE İLGİLİ DUYURU 4

Bilindiği üzere Fi Side Projemizin müteahhit firması Fi Yapı A.Ş.’ye TMSF el koymuştur. O tarihten bu güne kadar, projedeki bloklarımızın yapılması için TMSF yetkilileri ile defalarca görüşmeler ve toplantılar yapılmıştır. Bütün görüşmelerde projenin tamamlanmasının Fi Yapı’nın ukdesinde olan İzmir açıklarındaki Ada’nın satışına bağlı olduğu söylenmiş olup bununla ilgili Bakanlık onayının beklendiği ifade edilmiştir. Ancak çeşitli kanallar aracılığıyla yaptığımız girişimlere rağmen bu onay halen alınamamıştır. Güncel durumda bu onayın yetkisi doğrudan TMSF’nin elindedir. Ancak anlaşılamayan nedenlerden dolayı bu onay; bütün gayretlerimize rağmen TMSF’den çıkarılamamaktadır. Onayın çıkması için çalışmalarımız devam etmektedir. Fi Side projesi hak sahiplerinden bu onayın alınması için gerekli girişimleri yapabilecek varsa bizimle irtibata geçmesi veya doğrudan çalışma yapması çok yararlı olacaktır.


Saygılarımızla,
Kendievim İnş.San.Tic.Ltd.Şti.

Ara, 19-2017
Duyurular hakkında

Şimdiye kadar yapılan projeler ve hizmetler çok kısa süre içerisinde sınırlarına ulaştığından duyurularımızın takibi çok önemlidir.

Ayrıca, projelerimizin müşteriye sunulduğu anda haberdar olmanızın önemine istinaden sol taraftaki formlarda birini doldurup bizden haberdar olunuz.

Saygılarımızla...